Merhaba, Misafir | Giriş yap veya Kayıt Ol

Canon Türkiye Gölyazı Fotoğraf Turu

Etkinlik Türü : Sergi

Etkinlik Tarihi : 2 Ekim 2017 Pazartesi - 09:30

Canon Türkiye ve PhotoWorld ile Eskikaraağaç Köyü & Gölyazı Fotoğraf Turu

28 Ekim 2017 Cumartesi

Fiyat 80 TL

Canon Türkiye’nin katkılarıyla düzenlediğimiz fotoğraf turlarımız devam ediyor. Fotoğraf dolu keyifli bir gün geçirmeye var mısınız? Tur sırasında Canon’un en son teknoloji gövde ve lenslerini test etme fırsatını da yakalayacaksınız.

Uluabat Gölü’nün kıyısında bir yarım ada gibi duran Gölyazı köyü ve ve Leyleklerin uğrak yeri olan ve kuş gözlemevini de bünyesinde barındıran Eskikarağaç Köyü 6. gezi rotamızı oluşturuyor.

Sabah belirlediğimiz saatte ve noktada katılımcılarımızla buluştuktan sonra Osmangazi Köprüsü’nden geçerek Eskikaraağaç Köyü’ne doğru hareket ediyoruz. Araç içinde poğaça ve meyve suyundan oluşan kahvaltımızı aldıktan sonra köy içinde gezimize başlıyoruz. Avrupa Tabiat Mirası Vakfı tarafından Avrupa Leylek Köyü ilan edilen ve 10 yıldır Leylek Şenliği’nin düzenlendiği Eskikaraağaç köyü baharın müjdecileri olan leylekleri ağırlar. Leyleklerin kuluçkaya yattığı Eskikaarağaç köyünün meydanında doğaseverler ve kuş gözlemcilerinin yoğun ilgisini çeken, gölün büyük bir bölümünün de izlenebildiği dünya standartlarında bir kuş gözlem evi ve kulesi bulunur. Gezimizin ardından Gölyazı’ya hareket ediyoruz. Göle nazır bir balık restoranında o günün taze balıklarından ve mezelerinden tattıktan sonar fotoğraf için serbest zaman veriyoruz. Dileyenler Uluabat Gölü’nde tekne turuna katılabilir. Tarihi çınar altında keyif kahvelerimizi yudumlamanın ardından hava durumuna bağlı olarak Ulubat Gölü’nde günbatımını fotoğrafladıktan sonra turumuzu sonlandırıyoruz ve İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Normal şartlar altında saat 21:00 – 22:00 arası İstanbul’a varıyoruz.

Öğle yemeği: Turna, Sazan, Yayın balıklarından biri veya 3’ü karışık 1 porsiyon, salata, 3 çeşit meze, meşrubat, helva veya kemalpaşa tatlısı.

Fiyatı:
80 TL

Fiyata Dahil Olanlar
Araçta Kahvaltı (Poğaça ve meyve suyu)
Uluabat Gölü’nde Mevsimsel Balık Menüsü eşliğinde Öğle Yemeği
Gidiş dönüş ulaşım
Seyahat Sigortası
BZC Tur Güvencesi

Fiyata Dahil olmayanlar
Gölyazı’da Tekne Turu
Her türlü Kişisel harcamalar

Buluşma Noktası:
07:00 – Kadıköy Evlendirme Dairesi önü

Detaylı Bilgi ve Kayıt için:
Serhat Yılmaz
serhaty@photoworld.com.tr
0532 540 55 75

Yanınızda getirmeniz gerekenler:
Fotoğraf makineniz için yedek pil ve kart
Polarize filtre
Tripod
Sırt çantası (Yağmurluklu olanlardan olursa iyi olur.)
Mevsimlik kıyafetler
Yürüyüş ayakkabısı
Yağmurluk veya panço
Sweat-shirt, polar mont, yedek t-shirt


  • Türkiye’den Canon ürünlerini satın alan müşterilerimizin fotoğraf makinelerini daha iyi kullanmaları için geliştirilen bu eğitim portalında fotoğrafçılık derslerinin yanında satın almış olduğunuz fotoğraf makinesi / video kamera ile ilgili olarak eğitimlere ulaşabilmektesiniz.